Co oferujemy

Nasze główne atuty to:

 • przyjazna atmosfera pracy
  Wiemy, że praca bywa stresująca i nie zawsze wszystko zależy od naszych starań. Jako pracodawca dobrze rozumiemy też potrzeby poszczególnych osób. O tym, że dobrze się u nas pracuje, a właściwe osoby znajdują się na właściwych miejscach niech świadczy fakt bardzo niskiej rotacji.
   
 • atrakcyjne warunki korzystania z naszych usług
  Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z usług oferowanych przez Jordan Group na preferencyjnych warunkach. Co to oznacza w praktyce? Jako nasz pracownik otrzymasz szczegółową informację o przysługujących Ci zniżkach, do których należą m.in. atrakcyjny rabat na zabiegi w Spa&Wellness Hotelu Galaxy****, noclegi w Pensjonacie Jordanówka*** w Czorsztynie, ofertę restauracji Andromeda czy wiele innych.
   
 • możliwość awansu w różnorodnych strukturach
  Każdą rekrutację rozpoczynamy od informacji skierowanej do naszych pracowników. Dzięki temu osoby u nas pracujące mają możliwość awansu i rozwoju zawodowego bez zmiany miejsca pracy. Ponadto, różnorodność naszych usług (transport, hotele, gastronomia, kongresy) i lokalizacji daje nam dodatkową możliwość rozwoju poprzez awanse poziome.
   
 • stabilność i doświadczenie z miejscem na indywidualizm
  Jako jedna z największych i najstarszych (z ponad 25-letnim doświadczeniem) firm w branży turystycznej w Małopolsce jesteśmy stabilnym i pewnym pracodawcą. Tak długi okres funkcjonowania na rynku pozwolił nam na wypracowanie wewnętrznego porządku, w którym jednak zawsze jest miejsce na indywidualne pomysły i rozwijanie innowacyjnych działań. U nas nadal ważniejszy jest człowiek niż procedura.